Originální kolekce

Autorská kolekce GABRIELA Fashion je ručně šitá móda z těch nejlepších přírodních materiálů, jakými jsou bavlna, viskóza, různé druhy úpletů a len

Než modely pustíme do světa a uděláme vám radost, nejprve je samy nosíme a dolaďujeme detaily, aby bylperfektní

Každou sezónu vám přinášíme novou kolekci, zároveň si ale hýčkáme i osvědčené kousky, které doplňujeme o další barvy a drobné úpravy tak, aby se neokoukaly.

Originální kousky můžete nakupovat v našem eShopu.

Gabriela Fashion Boutique je pro mě synonymum pro místo, kde se snoubí profesionální, vstřícný a milý přístup, kvalitní a originální móda. U Gábi si pravidelně doplňuji šatník o kvalitní a originální kousky. Navíc jsme začaly spolupracovat i profesně - při akcích, které Gábi pořádá pro své zákaznice, ženy líčím a radím s péčí o pleť, stejně jako na přehlídkách, které občas pořádá při různých příležitostech. Je skvělé spolupracovat s profesionálkou, pro kterou je klientka na prvním místě.
Jana Lavrenčíková Myšková, beauty poradkyně
Říčanský butik a skvělou majitelku Gábinu jsem na doporučení objevila minulý rok. Oceňuji její přístup, spolehlivost, vkus a širokou škálu zboží za sympatické ceny, které v obchodě nabízí. Nikdy neodejdu s prázdnou :-) Výborná byla i spolupráce během naší květnové akce na zámku Štiřín, kde se účastnice akce mohly inspirovat modely z módní přehlídky pořádané Gabriela fashion boutique. Těším se na vše další!
Lucie Libovická, vedení podnikatelského klubu Empiria 21 s.r.o.
Při každé návštěvě odcházím s taškou a nikdy nelituji utracených peněz. U Gábiny vždy najdu originální kousky do svého šatníku, poradí mi, jaké jsou nejnovější trendy a s čím mohu jednotlivé kousky kombinovat. Její vlastní kolekce je velice příjemná a podtrhuje ženskost, kterou jsem díky krásným, někdy i extravagantním kouskům v sobě znovu našla. Osobně mohu nákup u Gabči jen doporučit.
Klára Sobotková, tisková mluvčí Autoklubu ČR

NEVÍTE, JAK VYBRAT?


Nabízíme vám služby profesionální stylistky, která vám pomůže vytvořit si svůj vlastní osobitý styl.
Klademe důraz na osobnost každého klienta, jeho životní styl, temperament i jeho finanční možnosti.

Více o stylingu