Iveta Křížková

Švadlena a modelářka střihů


Mé jméno je Iveta Křížková a jsem tu pro všechny milé slečny a ženy, které milují módu a mají zapálení pro krásné kousky, stejně jako já.

Mou cestu plnou překrásných látek, pichlavých jehelníčků a šicích strojů jsem začala velmi brzy, a to na střední oděvní škole jako dámská krejčová. Po úspěšném dokončení studia jsemodešla pracovat do modelárny oděvů a zkusila si tak šít jednotlivé kousky pro sériovou výrobu. S každou další hotovou halenkou, rozevlátou sukní nebo krásnými šaty, mě práce bavila čím dál víc. Toužila jsem tvořit sama za sebe, pracovat na své vlastní barevné vizi a nabídnout tak ženám to nejlepší. Nečekala jsem dlouho a v 19-ti letech se vrhla do samostatného podnikání v zakázkovém krejčovství a tvořila oblečení pro nejrůznější firmy a butiky.

Nyní už druhým rokem s nadšením spolupracuji s butikem Gabriela fashion, pro který šiju jak modely k prodeji, tak i na zakázku. Specializuji se na plesové, svatební a slavnostní modely, ale taktéž nikdy nepohrdnu tvorbou formálnějších kousků. K výrobě používám několik strojů od klasických průmyslových, tak i overlocky a coverlocky k šití oděvů hlavně z úpletů.

Práce pro butik je mou velkou srdeční záležitostí, nejenom díky pestrým zakázkám, milým zákaznicím a překrásné atmosféře, ale hlavně kvůli bezvadnému týmu, se kterým pro vás vymýšlíme ty nejlepší nápady a měníme je ve stylovou realitu. 

Svou práci miluju. Je to něco, co mě naplňuje nadšením, štěstím a motivuje k dalším životním cestám v tomto krásném oboru.