GABRIELA HOROVÁ

Majitelka butiku a srdce celého projektu


„V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci.“

Má vášeň pro všechno krásné, stylové a mě provázela už od dětství.  

Už na gymnáziu jsem tvořila první amatérské modely a postupem času za mnou chodilo stále více kamarádek pro radu, které oblečení si vybrat, co si koupit a kde sehnat ten či onen hezký kousek. A odtud byl už jen malý krůček ke splnění všech mých módních snů. 

Dovzdělala jsem se v milovaném oboru stylingu - barvená typologie, módní styling, profesionální image muže i ženy, módní marketing a PR a tolik důležitá praxe na sebe nenechala dlouho čekat.

Od roku 2010 pracuji jako stylistka a radím klientkám, co si koupit na sebe, jak zvolit vhodné oblečení na různé příležitosti. Čím víc času jsem ale v běžných řetězcích trávila, tím víc mě to nebavilo – neosobní prostředí, nepříjemné prodavačky, které neuměly poradit, nepořádek a poházené věci v kabinkách, a hlavně nekvalitní a stále stejná masová konfekce ušitá „horkou jehlou“ za levno a z laciných materiálů. V tu chvíli jsem si řekla, že to přece jde i jinak. A právě tady začala moje cesta za kvalitní módou, kultivovaným nakupováním a osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi, a tak jsem si otevřela svůj vlastní butik a splnila si tak velký sen.

Svou práci vnímám jako jakési poslání pro všechny ženy, které se chtějí líbit, mít v šatníku nepřekonatelnou kvalitu a vybraný vkus a rozzářit své vnitřní světlo. Je to splněný sen, je to něco, co mě ze srdce baví a naplňuje. Vaše spokojenost, radost a chuť se znovu vracet je pro mě tou největší odměnou a potěšením.

Jako třešnička na dortu je pro mne další velká část mé náplně práce - navrhování a realizace vlastní autorské značky Gabriela Fashion, kterou tvořím se svým týmem a která kompletně vzniká v Čechách.